Pozycjonujemy w Google

Pozycjonujemy w Google czyli pozycjonowanie stron katowice lub w linkach prowadzących...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące

Dodane: 11-08-2014 09:31
Pozycjonujemy w Google

pozycjonowanie stron katowice

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach.
 pozycjonowanie stron katowice


© 2019 http://pozycjonowanie-seo.nowak-agroturystyka.wielun.pl/